Her sabah uyandığımız da pencereden dışarıya bakarak bu dünyada yalnız olmadığımızı hatırlamamız gerekiyor. Doğada ki diğer tüm canlıları kullanıyoruz fakat sahip çıkmıyoruz. Bu gidişe dur demek hiç zor değil! Berktuğ Mutlu kardeşimin başlattığı projeyi her insanın desteklemesi gerektiğine inanıyorum.

Kudret Baydoğan

Yönetim Kurulu Başkanı
Acafıne, Inc.

Hayat her geçen gün zorlaşıyor. Bunu hayvanlar veya uzaylılar yapmıyor. Bizzat biz insanlar yapıyor ve buna bir an önce son vermemiz lazım. Sorumluluk sahibi gençlerin böyle bir projeye başlamaları ve sorunu çözüm için adım atmaları gelecek için çok önemli.

Hasan Yaşar

Site Sahibi
İndir.com

Bizden güçsüz olanları korumalı, kollamalıyız ki barışçıl ve mutlu bir ortamı, yaşanabilir bir dünyayı hepimiz için oluşturalım. Sonraki nesillere de rol model olabilelim. Hayvanları korumaya odaklı bu çalışmaya destek veriyorum, sorunları hep beraber çözmek için güçlü hareketlerle sonuçlar alalım.

Hasan Türk Yılmaz

G4A Studıo kurucusu
G4A Studio

Böylesine güzel bir projeye destek olmak beni çok mutlu etti. Pek çok sokak hayvanı için kendi imkanlarımızla Bornova’ya kulübeler yerleştirdik. Böyle bir projeyi çok genç yaşta düşünüp harekete geçiren, Berktuğ Mutlu kardeşimi tekrardan tebrik ediyorum ve her zaman sonuna kadar destek olmak istiyorum.

Alaattin Çağıl

Sosyal Medya Uzmanı
Alaattin Çağıl